Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Капсикам мазь туба 50 г №1
Производитель:

Капсикам мазь туба 50 г №1

Артикул: 9350 4750232008546
120,46 грн InStock NewCondition 2019-08-24 Аптека НЦ
Под заказ
Действующие вещества
Комбинированный препарат
Кому можно
Взрослым
Можно
Детям
Нельзя
Беременным
Нельзя
Кормящим
Нельзя
Аллергикам
С осторожностью
Применение
Наружное
Упаковка
Тюбик
Взаимодействие с едой
Не имеет значения
Светочувствительность
Не чувствительный
Условия отпуска
Без рецепта
Фарм. срок годности
2 года
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Производитель
ГРИНДЕКС
Страна
Эстония
Код АТС
M02A X10
Фарм. группа
СРЕДСТВА, ПРИМЕНЯЕМЫЕ МЕСТНО ПРИ СУСТАВНОЙ И МЫШЕЧНОЙ БОЛИ

Название

КАПСИКАМ


Основные свойства, форма выпуска

мазь білого або білого зі злегка жовтуватим відтінком кольору, з запахом камфори і скипідару;


Состав

1 г мазі містить 50 мг диметилсульфоксиду, 30 мг камфори рацемічної, 30 мг олії терпентинної, 20 мг бензилнікотинату, 2 мг нониваміду;


Фармакотерапевтическая группа

Засоби, що застосовують місцево при суглобовому та м’язовому болю. Код АТС М02А Х10.


Фармакологические свойства

Капсикам® містить речовини, що мають судинорозширювальну та подразнюючу дію на чутливі нервові закінчення, внаслідок чого мазь має місцевоподразнювальну та знеболювальну дію. Локальне подразнення шкіри викликає гіперемію, служить причиною змін кровопостачання і вибіркового зменшення трофіки внутрішніх органів, які інервуються з боку цих же сегментів спинного мозку. Додаткове подразнення у відповідному сегменті спинного мозку викликає додаткову активацію антиноцицептивної системи, що перешкоджає проведенню больових імпульсів у кору головного мозку і поліпшує переносимість болю.


Показания

М’язовий та суглобовий біль. В якості розігріваючого засобу у спортивній медицині. Спосіб застосування та дози. При м’язовому та суглобовому болю на уражену ділянку наносять за допомогою аплікатора 1 – 3 г мазі 2 – 3 рази на добу залежно від інтенсивності болю та накладають пов’язку для того, щоб збільшити тепловий ефект. На курс лікування витрачається приблизно 50 – 100 г мазі. Після кожної процедури слід вимити руки прохолодною водою з милом. При застосуванні Капсикаму® в якості розігріваючого засобу у спортсменів на м’язову ділянку наносять за допомогою аплікатора 2 – 3 г мазі і втирають масируючими рухами у шкіру до появи її легкої гіперемії. Після тренування необхідно змити мазь зі шкіри прохолодною водою.


Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу препарату. Виразки або шкірні захворювання. Вагітність. Період лактації.


Применение

При м’язовому та суглобовому болю на уражену ділянку наносять за допомогою аплікатора 1 – 3 г мазі 2 – 3 рази на добу залежно від інтенсивності болю та накладають пов’язку для того, щоб збільшити тепловий ефект. На курс лікування витрачається приблизно 50 – 100 г мазі. Після кожної процедури слід вимити руки прохолодною водою з милом. При застосуванні Капсикаму® в якості розігріваючого засобу у спортсменів на м’язову ділянку наносять за допомогою аплікатора 2 – 3 г мазі і втирають масируючими рухами у шкіру до появи її легкої гіперемії. Після тренування необхідно змити мазь зі шкіри прохолодною водою.


Передозировка

При нанесенні на шкіру занадто великої кількості мазі можуть виникнути почервоніння шкіри, легкий минаючий свербіж або відчуття печіння.


Побочные действия

При підвищеній чутливості шкіри до компонентів мазі можуть виникнути свербіж, набряк або кропив’янка. Перераховані симптоми зникають через 8 – 12 годин після припинення застосування мазі.


Специальные указания

Особливості застосування. Капсикам® не можна наносити на ушкоджену шкіру. Щоб уникнути сильного подразнення, необхідно стежити, щоб мазь не потрапляла на слизові оболонки та в очі. Для уникання побічних дій та інших неприємних симптомів слід попередньо нанести невелику кількість мазі на шкіру для визначення чутливості до препарату. Застосування мазі дітям не вивчалось. Препарат не впливає на здатність керувати транспортом та працювати з технічними пристроями.


Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не зберігати у холодильнику та морозильній камері. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки. Упаковка. По 30 або по 50 г в тубах алюмінієвих, по 1 тубі та аплікатору в картонній пачці.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*