Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Актовегин табл. п/о 200 мг фл. №50

Актовегин табл. п/о 200 мг фл. №50

Артикул: 49165 4009283000062
693,21 грн InStock NewCondition 2019-12-09 Аптека НЦ
Под заказ
Действующие вещества Депротеинизированный гемодерив
Кому можно
Взрослым Можно
Детям Нельзя
Аллергикам С осторожностью
Применение Внутрь
Упаковка Флакон
Взаимодействие с едой До
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска По рецепту
Фарм. срок годности 3 года
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель КУСУМ ФАРМ ООО
Страна Украина
Код АТС A16A X19**
Фарм. группа ПРОЧИЕ СРЕДСТВА, ВЛИЯЮЩИЕ НА ПИЩЕВАРИТЕЛЬНУЮ СИСТЕМУ И МЕТАБОЛИЧЕСКИЕ ПРОЦЕССЫ

Название

АКТОВЕГИН


Название

Актовегин таблетки, п/о, по 200 мг №50 во флак.


Основные свойства, форма выпуска

Таблетки, вкриті оболонкою Основні фізико-хімічні властивості: зеленувато-жовті, блискучі, круглі, вкриті оболонкою таблетки.


Категория назначения

За рецептом.


Категория назначения

За рецептом.


Состав

діюча речовина: 1 таблетка містить 200 мг сухого депротеїнізованого гемодеривату із крові телят; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, повідон (К 90), тальк; оболонка: сахароза, титану діоксид (Е 171), барвник хіноліновий жовтий (Е 104), воску гірського гліколят, повідон (К 30), макроголь (6000), камедь, гіпромелози фталат, діетилфталат, тальк.


Состав

діюча речовина: 1 таблетка містить 200 мг сухого депротеїнізованого гемодеривату із крові телят; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, повідон (К 90), тальк; оболонка: сахароза, титану діоксид (Е 171), барвник хіноліновий жовтий (Е 104), воску гірського гліколят, повідон (К 30), макроголь (6000), камедь, гіпромелози фталат, діетилфталат, тальк.


Фармакотерапевтическая группа

Засоби, що впливають на травну систему і метаболічні процеси. Код АТС А16А Х10.


Фармакотерапевтическая группа

Засоби, що впливають на травну систему і метаболічні процеси. Код АТС А16А Х10.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Актовегін містить тільки фізіологічні речовини з молекулярною масою менше 5000 дальтон. На молекулярному рівні цей препарат сприяє прискоренню процесів утилізації кисню (підвищує стійкість до гіпоксії) і глюкози, тим самим сприяє підвищенню енергетичного метаболізму. Сумарний ефект цих процесів полягає в посиленні енергетичного стану клітини, особливо в умовах гіпоксії та ішемії. Вплив Актовегіну на засвоєння та утилізацію кисню, а також інсуліноподібна активність із стимуляцію транспорту і окислення глюкози є значущими у лікуванні діабетичної полінейропатії. У пацієнтів із цукровим діабетом і діабетичною полінейропатією (колючий біль, відчуття печіння, парестезії, оніміння у нижніх кінцівках). Об’єктивно зменшуються розлади чутливості, поліпшується психічне самопочуття пацієнтів. Фармакокінетика. За допомогою фармакокінетичних методів неможливо вивчати фармакокінетичні характеристики препарату Актовегін (абсорбція, розподіл та елімінація активних інгредієнтів), оскільки він складається тільки з фізіологічних компонентів, які зазвичай наявні в організмі.


Краткие показания

Метаболічні/циркуляторні порушення ЦНС. Порушення периферичного артеріального/ венозного кровообігу, ангіопатії. Опіки І - ІІ ступеня. Виразки різної етіології, пролежні. Радіаційні ушкодження шкіри, слизових обо лонок, радіаційна нейропатія.


Показания

Метаболічні та циркуляторні порушення центральної нервової системи: - ішемічний інсульт; - залишкові явища геморагічного інсульту; - черепно-мозкові травми; - енцефалопатії різного генезу. Діабетична периферична полінейропатія. Порушення периферичного артеріального або венозного кровообігу, ангіопатії, у тому числі діабетичного генезу. Опіки 1 – 3 ступеня ( хімічні, термічні, сонячні, променеві). Загоєння ран (виразки різної етіології, трофічні порушення – пролежні (Dekubitus), порушення процесів загоєння ран. Радіаційні ушкодження шкіри, слизових оболонок, радіаційна нейропатія.


Показания

Метаболічні та циркуляторні порушення центральної нервової системи: ішемічний інсульт; залишкові явища геморагічного інсульту; черепно-мозкові травми; енцефалопатії різного генезу. Діабетична периферична полінейропатія. Порушення периферичного артеріального або венозного кровообігу, ангіопатії, у тому числі діабетичного генезу. Опіки 1 – 3 ступеня (хімічні, термічні, сонячні, променеві). Загоєння ран (виразки різної етіології, трофічні порушення – пролежні (Dekubitus), порушення процесів загоєння ран. Радіаційні ушкодження шкіри, слизових оболонок, радіаційна нейропатія.


Противопоказания

- Гіперчутливість до компонентів препарату; - дитячий вік до 3 років.


Противопоказания

Гіперчутливість до компонентів препарату.


Применение

Актовегін, таблетки, вкриті оболонкою, приймають до їди, не розжовують, запивають невеликою кількістю рідини. Якщо немає інших рекомендацій, рекомендована доза для дорослих становить 1 - 2 таблетки 3 рази на добу; для дітей старше 3 років – 1 таблетка 1 раз на добу. Тривалість курсу лікування - від 4 до 6 тижнів. При диабетичній полінейропатії: Лікування розпочинають з внутрішньовенного застосування препарату у дозуванні 2 г на добу 3 тижня з наступним переходом на таблетки – 2-3 таблетки 3 рази на добу не менше 4-5- місяців.


Применение

Актовегін, таблетки, вкриті оболонкою, приймають до їди, не розжовують, запивають невеликою кількістю рідини. Якщо немає інших рекомендацій, рекомендована доза становить 1 - 2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування - від 4 до 6 тижнів. При діабетичній полінейропатії: Лікування розпочинають з внутрішньовенного застосування препарату в дозуванні 2 г на добу 3 тижні з наступним переходом на таблетки – 2-3 таблетки 3 рази на добу не менше 4-5- місяців.


Передозировка

На сьогодні випадки передозування препаратом Актовегін не відомі.


Передозировка

Дотепер випадки передозування препаратом Актовегін невідомі.


Взаимодействие

Дані про взаємодію Актовегіну з іншими препаратами не відомі.


Взаимодействие

Дані про взаємодію Актовегіну з іншими препаратами невідомі.


Побочные действия

У поодиноких випадках можуть виникнути реакції гіперчутливості (кропив'янка, гіперемія, підвищення температури тіла, анафілактичний шок). У таких випадках лікування препаратом Актовегін необхідно припинити і застосувати симптоматичну терапію.


Дети, беременные, водители

Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності препарат застосовують з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода. Діти. Не застосовують дітям віком до 3 років. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.


Условия хранения

Термін придатності. 3 роки. Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.


Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*