Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Алерзин табл. п/о 5 мг блистер №14
Производитель:

Алерзин табл. п/о 5 мг блистер №14

Артикул: 44357 5995327130309
76,35 грн InStock NewCondition 2020-02-25 Аптека НЦ
Под заказ
Действующие вещества Левоцитиризина дигидрохлорид
Кому можно
Взрослым Можно
Беременным Нельзя
Кормящим Нельзя
Аллергикам Можно
Применение Внутрь
Упаковка Блистер
Взаимодействие с едой Не имеет значения
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска Без рецепта
Фарм. срок годности 5 лет
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель ЭГИС ФАРМ.ЗАВОД
Страна Венгрия
Код АТС R06A E09
Фарм. группа АНТИГИСТАМИННЫЕ СРЕДСТВА ДЛЯ СИСТЕМНОГО ПРИМЕНЕНИЯ

Название

Алерзин таб


Основные свойства, форма выпуска

Білого або майже білого кольору, круглі, трохи двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, без запаху або майже без запаху, з гравіруванням „E” з одного боку та номером “281" – з іншого.


Категория назначения

Без рецепта.


Состав

діюча речовина: левоцетиризину дигідрохлорид; 1 таблетка містить 5 мг левоцетиризину дигідрохлориду; допоміжні речовини: целюлоза кремнієва мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, лактози моногідрат, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 3350, триацетилгліцерин.


Фармакотерапевтическая группа

Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину. Код АТС R06A Е09. Левоцетиризин є потужним і селективним антагоністом периферичних Н1-рецепторів. Левоцетиризин має у два рази більшу спорідненість до Н1-рецепторів, ніж цетиризин. За активністю, діючи навіть у двічі меншій дозі, левоцетиризин порівнянний з цетиризином як при застосуванні на шкіру, так і інтраназально. Левоцетиризин пригнічує eoтаксин-індуковану міграцію трансендотеліальних еозинофілів через клітини дерми і легенів. Левоцетиризин пригнічує вивільнення VCAM-1 (молекули адгезії судинного ендотелію І типу), зменшує судинну проникність і міграцію еозинофілів. Ефективність і безпека левоцетиризину була доведена у клінічних дослідженнях за участю пацієнтів із сезонним або цілорічним алергічним ринітом. Було продемонстровано, що левоцетиризин у дозі 5 мг набагато потужніший засіб щодо полегшення загальних симптомів алергічного риніту без проявів тахіфілаксії. Протягом всього періоду дослідження левоцетиризин значно поліпшував якість життя пацієнтів. Левоцетиризин пригнічує індуковану гістаміном шкірну реакцію за типом «цвітіння». Дані ЕКГ не показали відповідного впливу левоцетиризину на інтервал QT. Дія препарату починається через 12 хвилин після прийому одноразової дози у 50 % хворих, через 1 годину – у 95 % і зберігається протягом 24 годин. Левоцетиризин швидко всмоктується після застосування внутрішньо. Максимальна концентрація у сироватці досягається через 0,9 години після прийому препарату і становить 207 нг/мл після одноразового застосування та 308 нг/мл - після повторного застосування у дозі 5 мг відповідно. Об’єм розподілу становить 0,4 л/кг. Зв’язування левоцетиризину з білками плазми становить 90 %. Метаболізму піддається менше 14 % левоцетиризину. Враховуючи низький ступінь метаболізму і відсутність посилення пригнічувальної дії, взаємодія левоцетиризину з іншими речовинами (і навпаки) малоймовірна. Період напіввиведення становить 7,9 + 1,9 години. Середнє значення уявного загального кліренсу - 0,63 мл/хв/кг. 85,4 % прийнятої дози виводиться з сечею і 12,9 % - з калом. Левоцетиризин екскретується як шляхом клубочкової фільтрації, так і шляхом активної канальцевої секреції. Ниркова недостатність. Кліренс левоцетиризину корелює з кліренсом креатиніну. Тому рекомендується встановлювати інтервали між прийомами левоцетиризину, виходячи з кліренсу креатиніну у пацієнтів з помірною і тяжкою нирковою недостатністю. У хворих з анурією в кінцевій фазі загальний кліренс зменшується приблизно на 80 %, порівняно зі здоровими добровольцями. При проведенні стандартного 4-годинного гемодіалізу видаляється менше 10 % левоцетиризину.


Показания

Симптоматичне лікування алергічного риніту (включаючи персистуючий алергічний риніт), хронічної ідіопатичної кропив’янки.


Противопоказания

Підвищена чутливість до левоцетиризину, інших похідних піперазину або до будь-якого іншого компонента препарату. Тяжка ниркова недостатність при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв. Вагітність та період годування груддю. Дитячий вік до 6 років.


Применение

Егізін приймають внутрішньо, незалежно від прийому їжі. Таблетки слід ковтати цілими з невеликою кількістю рідини. Добову дозу рекомендується приймати за один прийом. Дорослі і діти старше 6 років Рекомендована добова доза - 5 мг (1 таблетка). Літні пацієнти Літнім пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю потрібна корекція режиму дозування відповідно до величини кліренсу креатиніну. Пацієнти з порушенням функції нирок Інтервал між прийомом доз слід встановлювати індивідуально залежно від функції нирок. У пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю при кліренсі креатиніну від 30 до 49 мл/хв. застосовують по 1 таблетці один раз на добу кожні 2 дні; при кліренсі креатиніну менше 30 мл/хв застосовують по 1 таблетці один раз на добу кожні 3 дні. Пацієнти з печінковою недостатністю. Пацієнтам з печінковою недостатністю корекція дози не потрібна. Тривалість лікування. Тривалість лікування залежить від типу, тривалості та перебігу симптомів. При короткотривалому впливу пилку зазвичай достатньо приймати препарат протягом одного тижня, тривалість лікування в середньому складає 3-6 тижнів. Для лікування хронічної кропив’янки та хронічного алергічного риніту препарат застосовують протягом року.


Передозировка

Симптоми передозування можуть включати сонливість у дорослих та збудження і невгамовність у дітей, яке змінюється сонливістю. Лікування. Специфічного антидоту немає. У разі передозування рекомендується симптоматична або підтримуюча терапія. Якщо препарат прийнятий нещодавно, рекомендується промивання шлунка. Гемодіаліз нееф


Взаимодействие

Одночасне застосування Егізіну з псевдоефедрином, циметидином, кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, гліпезидом або діазепамом не чинить клінічно значущих несприятливих взаємодій. Одночасне застосування з теофіліном (400 мг/добу) знижує на 16% загальний кліренс левоцетиризину, при цьому кінетика теофіліну не змінюється. Левоцетиризин не посилює ефект алкоголю, однак у чутливих пацієнтів одночасне застосування Егізіну і алкоголю або інших препаратів, що пригнічують функцію центральної нервової системи, може впливати на функцію центральної нервової системи.


Побочные действия

Симптоми передозування можуть включати сонливість у дорослих та збудження і невгамовність у дітей, яке змінюється сонливістю. Лікування. Специфічного антидоту немає. У разі передозування рекомендується симптоматична або підтримуюча терапія. Якщо препарат прийнятий нещодавно, рекомендується промивання шлунка. Гемодіаліз нееф


Дети, беременные, водители

Не слід застосовувати препарат у період вагітності. Егізін виділяється у грудне молоко, тому при необхідності застосування препарату годування груддю потрібно припинити. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Порівняльні клінічні дослідження не виявили впливу левоцетиризину на увагу, швидкість реакцій та здатність керувати транспортними засобами при застосуванні його в рекомендованих дозах. Однак у деяких пацієнтів при лікуванні Егізіном може з’явитися сонливість, втома та астенія. Тому пацієнти, які збираються керувати автотранспортом, брати участь у потенційно небезпечних видах діяльності або управляти машинами, повинні враховувати індивідуальну реакцію на лікарський засіб. Діти. Для дітей віком до 6 років рекомендується застосовувати препарат у вигляді крапель для перорального застосування.


Специальные указания

Під час застосування препарату слід утримуватись від вживання алкоголю. Оскільки таблетки Егізіну містять лактозу, пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом ферменту лактази або порушенням засвоєння глюкози і галактози не слід приймати цей препарат.


Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 30 °C у недоступному для дітей місці.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*

Оплата и доставка

Доставка

  • самовывоз из аптек. Вы забираете из любой, удобной для вас аптеки сети.
  • адресная доставка не осуществляется. Только самовывоз из аптек.
  • если товара нет в наличии, мы доставим его от 6 до 24 часов в любую аптеку сети.

Оплата

  • наличными при получении товара в аптеке.
  • банковской картой при получении товара в аптеке.