Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Дуспаталин капс. тверд. пролонг. дейст. 200 мг №30

Дуспаталин капс. тверд. пролонг. дейст. 200 мг №30

Артикул: 8687 3760008322432
187,72 грн InStock NewCondition 2019-10-20 Аптека НЦ
Под заказ
Действующие вещества Мебеверина гидрохлорид
Кому можно
Взрослым Можно
Беременным Нельзя
Кормящим Нельзя
Аллергикам С осторожностью
Применение Внутрь
Упаковка Блистер
Взаимодействие с едой Не имеет значения
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска По рецепту
Фарм. срок годности 3 года
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель МАЙЛАН ЛАБОРАТОРИЗ САС
Страна Франция
Код АТС A03A A04
Фарм. группа СРЕДСТВА, ПРИМЕНЯЕМЫЕ ПРИ ФУНКЦИОНАЛЬНЫХ ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫХ РАССТРОЙСТВАХ

Название

ДУСПАТАЛІН®


Название

Дуспаталин капсулы прол./д., тв. по 200 мг №30 (15х2)


Основные свойства, форма выпуска

Капсули пролонгованої дії, тверді по 200 мг № 10х3, № 15х2 Упаковка. По 10 капсул у блістері, по 3 блістери в картонній коробці або по 15 капсул у блістері, по 2 блістери в картонній коробці. Основні фізико-хімічні властивості: білі, непрозорі, тверді желатинові капсули з маркуванням “ 245”, які містять білий або майже білий гранульований порошок.


Основные свойства, форма выпуска

непрозорі білі, тверді желатинові капсули розміром № 1 з відповідним маркуванням 245, що містять гранулят від білого до майже білого кольору.


Категория назначения

Категорія відпуску. За рецептом.


Категория назначения

За рецептом.


Состав

діюча речовина: 1 капсула містить мебеверину гідрохлориду 200 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, тальк, гіпромелоза, метакрилатний сополімер (тип А), гліцерол триацетат, желатин, титана діоксид (Е171).


Состав

діюча речовина: 1 капсула містить мебеверину гідрохлориду 200 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, тальк, гіпромелоза, поліакрилатна дисперсія, гліцерол триацетат; тверда желатинова капсула (розмір № 1): титану діоксид (Е 171), желатин.


Фармакотерапевтическая группа

Синтетичні антихолінергічні засоби, естерифіковані третинні аміни. Код АТС А03А А04.


Фармакотерапевтическая группа

Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Синтетичні антихолінергічні засоби, естерифіковані третинні аміни. Код АТС А0ЗА А04.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Мебеверин є міотропним спазмолітиком з вибірковою дією на гладеньку мускулатуру травного тракту. Він знімає спазми без пригнічення нормальної моторики кишечнику. Оскільки ця дія не опосередкована автономною нервовою системою, звичайні антихолінергічні побічні ефекти відсутні. Фармакокінетика. Завдяки пролонгованому звільненню препарату з капсули його можна приймати два рази на день. Мебеверин повністю метаболізується і не екскретується у незміненому вигляді. На першому етапі метаболізму мебеверин гідролізується з утворенням вератрової кислоти і мебеверинового спирту. Вератрова кислота екскретується із сечею. Мебевериновий спирт також виводиться нирками у вигляді відповідних карбоксильної (МСК) або деметилкарбоксильної кислот (ДМСК). У плазмі ДМСК є основним циркулюючим метаболітом. Період напіввиведення ДМСК більш тривалий після застосування капсул пролонгованої дії (t½ = 5,77 години), ніж після застосування звичайної таблетки (t½ = 2,45 години). Відносна біодоступність капсул пролонгованої дії виявилася оптимальною порівняно зі звичайними таблетками по 135 мг з середнім (нормалізованим по дозі) співвідношенням AUC 97 %. При багаторазовому застосуванні капсул (по 200 мг 2 рази на добу) Cmax для ДМСК становила 804 нг/мл, а t max – близько 3 годин. Cmax і t max звичайних таблеток по 135 мг - 1670 нг/мл і 1 година відповідно. Про властивості пролонгованого звільнення мебеверину з капсул свідчать нижча максимальна концентрація, довший період досягнення максимальної концентрації і напіввиведення, ніж у звичайних таблеток, тоді як біодоступність оптимальна. При багаторазовому застосуванні Дуспаталіну® ніякої значної кумуляції не виникає.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Механізм дії та фармакодинамічні ефекти. Мебеверин є міотропним спазмолітиком з вибірковою дією на гладкі м’язи травного тракту. Він усуває спазми без пригнічення нормальної моторики кишечнику. Оскільки ця дія не опосередкована автономною нервовою системою, типових антихолінергічних побічних ефектів немає. Клінічна ефективність та безпека. Клінічна ефективність та безпека застосування різних лікарських форм мебеверину були вивчені у понад 1500 пацієнтів. Значне послаблення переважних симптомів синдрому подразненого кишечнику (наприклад, біль у животі, характеристики випорожнення) зазвичай спостерігалися у референтних та контрольованих за основними значеннями клінічних дослідженнях. Усі лікарські форми мебеверину були загалом безпечними та добре переносилися при рекомендованому режимі дозування. Діти. Клінічні дослідження таблеток або капсул проводилися тільки у дорослих. Дані клінічної ефективності та безпеки з клінічних досліджень, а також постмаркетинговий досвід застосування суспензії мебеверину памоату у пацієнтів віком від 3 років продемонстрували, що мебеверин є ефективним безпечним лікарським засобом, який добре переноситься. Клінічні дослідження суспензії мебеверину показали, що він є ефективним для послаблення симптомів синдрому подразненого кишечнику у дітей. Подальші відкриті контрольовані за основними значеннями дослідження суспензії мебеверину підтвердили ефективність препарату. Режим дозування таблеток або капсул розрахований на основі безпеки та переносимості мебеверину. Фармакокінетика. Абсорбція. Мебеверин швидко та повністю абсорбується після перорального застосування у формі таблеток. Завдяки пролонгованому звільненню препарату з капсули його можна приймати два рази на день. Розподіл. При багаторазовому застосуванні Дуспаталіну® ніякої значної кумуляції не виникає. Біотрансформація. Мебеверину гідрохлорид головним чином метаболізується естеразами, які на першому етапі метаболізму розщеплюють ефірні зв’язки з утворенням вератрової кислоти і мебеверинового спирту. У плазмі деметилкарбоксильна кислота (ДМКК) є основним метаболітом. Період напіввиведення ДМКК у рівноважному стані – 5,77 години. При багаторазовому застосуванні капсул (по 200 мг 2 рази на добу) Cmax для ДМКК становила 804 нг/мл, а tmax – близько 3 годин. Відносна біодоступність капсул пролонгованої дії виявилася оптимальною з середнім співвідношенням 97 %. Виведення. Мебеверин не екскретується у незміненому вигляді, він повністю метаболізується, а метаболіти виводяться практично повністю. Вератрова кислота екскретується із сечею. Мебевериновий спирт також виводиться нирками у вигляді відповідних карбоксильної (КК) або деметилкарбоксильної кислот (ДМКК). Діти. Фармакокінетичні дослідження у дітей не проводилися.


Показания

Дорослі: симптоматичне лікування болю, спазмів у ділянці живота, кишкових розладів і відчуття дискомфорту в ділянці кишечнику при синдромі «подразненої кишки»; лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного генезу, спричинених органічними захворюваннями.


Показания

Дорослі та діти віком від 10 років: симптоматичне лікування абдомінального болю і спазмів, розладів кишечнику і відчуття дискомфорту у ділянці кишечнику при синдромі подразненого кишечнику; лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного ґенезу, спричинених органічними захворюваннями.


Противопоказания

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого з неактивних компонентів препарату.


Противопоказания

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого з неактивних компонентів препарату.


Применение

Для перорального застосування. Дорослим приймати по 1 капсулі 2 рази на добу (вранці та ввечері). Запивати достатньою кількістю води (не менше 100 мл). Не розжовувати.


Применение

Для перорального застосування. Капсули запивати достатньою кількістю води (не менше 100 мл). Не рекомендується розжовувати у зв’язку з тим, що покриття капсули призначене для забезпечення механізму пролонгованого вивільнення. Дорослим та дітям віком від 10 років приймати по 1 капсулі 2 рази на добу (вранці та ввечері). Тривалість застосування необмежена. Якщо одну або більше доз пропущено, пацієнт повинен прийняти наступну дозу, як призначено. Пропущена(і) доза(и) не слід приймати додатково до регулярної дози. Спеціальні популяції. Досліджень дозування для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не проводилося. З огляду на наявні постмаркетингові дані специфічного ризику для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не виявлено. Корекція дози для вищезазначених груп пацієнтів не вважається необхідною.


Передозировка

При передозуванні може спостерігатися збудження центральної нервової системи. У випадках передозування Дуспаталіну® симптоми або були відсутні, або були легкими і швидко зникали. Специфічний антидот не відомий. Рекомендовано промивання шлунка і симптоматичне лікування.


Передозировка

При передозуванні теоретично може спостерігатися збудження центральної нервової системи. У випадках передозування мебеверину симптоми були відсутні або вони були легкими і швидко зникали. Симптоми передозування, що спостерігалися, були неврологічного або кардіоваскулярного походження. Специфічний антидот невідомий. Рекомендовано симптоматичне лікування. Промивання шлунка рекомендується тільки у випадку інтоксикації численними препаратами, яку діагностовано протягом 1 години з моменту прийому лікарських засобів. Заходи для зниження абсорбції не є необхідними.


Взаимодействие

Дослідження взаємодії не проводилися.


Взаимодействие

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій Проводилися дослідження взаємодії з алкоголем. Дослідження in vitro та in vivo на тваринах продемонстрували відсутність будь-якої взаємодії Дуспаталіну® та етанолу.


Побочные действия

Спостерігалися алергічні реакції переважно з боку шкіри (частоту за наявним даними оцінити неможливо). Порушення з боку імунної системи: Гіперчутливість. Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини: Кропив’янка, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя і висипи.


Побочные действия

Повідомлялося про наступні побічні реакції, що виникали спонтанно протягом постмаркетингового застосування. Частоту за наявними даними точно визначити неможливо. Спостерігалися алергічні реакції переважно з боку шкіри. Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини: кропив’янка, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя і висипання. Порушення з боку імунної системи: гіперчутливість (анафілактичні реакції).


Дети, беременные, водители

Застосування у період вагітності або годування груддю. Клінічні дані про застосування у вагітних відсутні. Експерименти на тваринах не свідчать про наявність прямих або непрямих шкідливих ефектів на вагітність, розвиток ембріона і плода, пологи або постнатальний розвиток. При призначенні препарату вагітним необхідно дотримуватись обережності. Інформація щодо екскреції мебеверину в грудне молоко тварин і людини недостатня. Фізико-хімічні та наявні фармакодинамічні і токсикологічні дані вказують на можливість екскреції препарату в грудне молоко, тому неможна виключити ризик для дитини. Дуспаталін® не слід приймати у період годування груддю. Діти. Оскільки досвід застосування Дуспаталіну® у дітей обмежений, препарат не рекомендується призначати дітям. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження ефектів на здатність керувати автомобілем і працювати з механічними пристроями не проводилися.


Дети, беременные, водители

Застосування у період вагітності або годування груддю Існують тільки дуже обмежені дані про застосування мебеверину вагітним. Дослідження репродуктивної токсичності у тварин є недостатніми. Дуспаталін® не рекомендується застосовувати протягом вагітності. Невідомо, чи екскретується мебеверин або його метаболіти у грудне молоко людини. Екскреція мебеверину у грудне молоко тварин не досліджена. Дуспаталін® не слід застосовувати у період годування груддю. Немає клінічних даних щодо впливу на чоловічу або жіночу фертильність; однак дослідження на тваринах не свідчать про шкідливі ефекти Дуспаталіну®. Діти Не слід застосовувати Дуспаталін® капсули дітям віком до 3 років через відсутність клінічних даних для цієї вікової категорії. Також не слід застосовувати Дуспаталін®, капсули, дітям віком від 3 до 10 років через високий вміст діючої речовини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Дослідження впливу на здатність керувати автомобілем і працювати з механічними пристроями не проводилися. Фармакодинамічний та фармакокінетичній профіль, а також постмаркетинговий досвід не свідчать про будь-який шкідливий вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з механічними пристроями.


Специальные указания

Немає.


Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30° С. Не зберігати при температурі нижче 5° С. Зберігати в недоступному для дітей місці. 3 роки.


Условия хранения

Термін придатності 3 роки. Умови зберігання Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не зберігати при температурі нижче 5 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*