Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Энтерол 250, капс. 250 мг №10
Производитель:

Энтерол 250, капс. 250 мг №10

Артикул: 2871 3583316669187
152,99 грн InStock NewCondition 2020-02-25 Аптека НЦ
Под заказ
Действующие вещества Сахаромицеты буларди
Кому можно
Взрослым Можно
Беременным Можно
Аллергикам С осторожностью
Применение Внутрь
Упаковка Банка
Взаимодействие с едой Не имеет значения
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска Без рецепта
Фарм. срок годности 3 года
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель БИОКОДЕКС
Страна Франция
Код АТС A07F A02
Фарм. группа АНТИДИАРЕЙНЫЕ ПРЕПАРАТЫ; СРЕДСТВА, ПРИМЕНЯЕМЫЕ ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ ИНФЕКЦИОННО-ВОСПАЛИТЕЛЬНЫХ ЗАБОЛЕВАНИЙ КИШЕЧНИКА

Название

ЕНТЕРОЛ 250


Основные свойства, форма выпуска

тверді непрозорі желатинові капсули білого кольору, вміст - порошок світло-коричневого кольору із спеціфічним запахом дріжджів; Форма випуску: Капсули по 250 мг № 10 Упаковка. Скляна пляшка, що містить 10 капсул, закрита поліетиленовою кришкою, у картонній упаковці.


Категория назначения

Умови відпуску. Без рецепта.


Состав

1 капсула містить Сахароміцети буларді (ліофілізовані клітини) 250 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат; для желатинової капсули: желатин, титану діоксид.


Фармакотерапевтическая группа

Антидіарейні мікробні препарати. Сахароміцети буларді. Код АТС A07F A02.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Ентерол 250 відновлює мікрофлору кишечнику і має виражену етіопатогенетичну антидіарейну дію. Під час проходження через кишково-шлунковий тракт Saccharomyces boulardii чинять біологічну захисну дію відносно нормальної кишкової мікрофлори. Головні механізми дії Saccharomyces boulardii: – прямий антагонізм (антимікробна дія), що зумовлена здатністю Saccharomyces boulardii пригнічувати ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів та грибів, що порушують біоценоз кишечнику, таких як: Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphуlococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Candida albicans, Salmonella typhi, Salmonella enteritidis, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Klebsiella, Proteus, Vibrio cholerae, а також, Enthamoeba hystolitica, Lambliae; Enterovirus, Rotavirus; – антитоксинна дія зумовлена виробленням протеаз, що розщіплюють токсин та рецептор ентероцита, з яким зв‘язується токсин (особливо відносно цитотоксину А, Clostridium difficile); – антисекреторна дія зумовлена зниженням цАМФ в ентероцитах, що призводить до зменшення секреції води та натрію у просвіт кишечнику; – підсилення неспецифічного імунного захисту за рахунок підвищення продукції IgA та секреторних компонентів інших імуноглобулінів; – ферментативна дія обумовлена підвищенням активності дисахаридаз тонкого кишечнику (лактази, сахарази, мальтази); – трофічний ефект відносно слизової оболонки тонкої кишки за рахунок визволення сперміну та спермідину. Генетично обумовлена стійкість Saccharomyces boulardii до антибіотиків обгрунтовує можливість їх одночасного застосування з антибіотиками для захисту нормального біоценозу травного тракту. Фармакокінетика. Після прийому препарату швидко досягається висока концентрація Saccharomyces boulardii у товстому кишечнику, яка підтримується протягом 24 годин. Saccharomyces boulardii не проникають у системний кровотік та мезентеріальні лімфатичні вузли. Після закінчення лікування Saccharomyces boulardii повністю виводяться з калом протягом 3–5 днів.


Показания

Гостра та хронічна бактеріальна діарея у дітей та дорослих. Гостра вірусна діарея. Профілактика та лікування колітів та діареї, пов’язаних із прийомом антибіотиків. Дисбіоз кишечнику. Синдром подразненого товстого кишечнику. Псевдомембранозний коліт та захворювання, зумовлені Clostridium difficile. Діарея, пов’язана з довгостроковим ентеральним харчуванням.


Противопоказания

Гіперчутливість до будь якого з компонентів препарату. Пацієнти з встановленим центральним венозним катетером.


Применение

Дорослим та дітям старшим 6 років: по 1 - 2 капсули 1 - 2 рази на день. Для дітей до 6 років рекомендований прийом Ентеролу 250 у вигляді порошку ліофілізованого для перорального застосування. Рекомендований термін лікування: – гостра діарея: 3 - 5 діб; – лікування дисбіозу, хронічного діарейного синдрому, синдрому подразненого товстого кишечнику: 10 - 14 діб; – профілактика та лікування антибіотик-асоційованої діареї та псевдомембранозного коліту: Ентерол 250 призначається разом з антибіотиками в дозі 2 капсули 2 рази на добу з першого дня застосування антибіотиків. Капсулу рекомендовано запивати водою.


Передозировка

Не описане.


Взаимодействие

Не приймати одночасно з антигрибковими засобами при їх пероральному або комплексному застосуванні.


Побочные действия

Зрідка можливий ризик фунгемії у госпіталізованих пацієнтів з центральним венозним катетером.


Специальные указания

Не вживати разом з дуже гарячою або холодною їжею чи рідиною, щоб не знизити активності Saccharomyces boulardii.


Условия хранения

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25ºС. Термін придатності – 3 роки.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*

Оплата и доставка

Доставка

  • самовывоз из аптек. Вы забираете из любой, удобной для вас аптеки сети.
  • адресная доставка не осуществляется. Только самовывоз из аптек.
  • если товара нет в наличии, мы доставим его от 6 до 24 часов в любую аптеку сети.

Оплата

  • наличными при получении товара в аптеке.
  • банковской картой при получении товара в аптеке.