Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. Лекарственные препараты /
  3. Пищеварительная система /
  4. Йогурт капс. 2 млрд. акт. клеток фл. п/э №30

Производитель:

Йогурт капс. 2 млрд. акт. клеток фл. п/э №30

Цены на
Артикул: 6426 677683000285
106,84 грн InStock NewCondition 2021-06-15 Аптека НЦ
Доставим за 24 часа
106,84 грн InStock NewCondition 2021-06-15 Аптека НЦ
Доставим за 24 часа
Условия отпуска Без рецепта
Температура хранения от 2°C до 8°C
Производитель ФАРМАСАЙНС ИНК.
Код АТС A07F A51
Фарм. группа АНТИДИАРЕЙНЫЕ ПРЕПАРАТЫ; СРЕДСТВА, ПРИМЕНЯЕМЫЕ ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ ИНФЕКЦИОННО-ВОСПАЛИТЕЛЬНЫХ ЗАБОЛЕВАНИЙ КИШЕЧНИКА

Название

ЙОГУРТ


Основные свойства, форма выпуска

Капсули № 30, № 75 основні фізико-хімічні властивості: дрібний порошок білого кольору зжовтуватим відтінком (можливі варіації кольору – до слонової кістки танаявність окремих гранул);


Состав

1 капсула містить: Lactobacillus acidophilus – 9,0 мг; Lactobacillusbifidus – 5,0 мг; культура Йогурта (Streptococcus thermophilus, Lactobacillusdelbrueckii subsp. bulgaricus) – 20,0 мг; допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат, сироватка упорошку, кислота аскорбінова. Таблиця антибіотикорезистентності лактобацил, якімістяться http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=117


Фармакотерапевтическая группа

Антидіарейні мікробні препарати: комбінаціялактобактерій. Код АТС A07F A51.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Молочнокислібактерії препарату Йогурт входять до складу нормальної кишкової флори людини йвідіграють важливу роль у забезпеченні колонізаційної резистентності,імуностимулюючої, вітаміноутворюючої, детоксикаційної та травної функційорганізму. Антимікробна активність молочнокислих бактерій проявляється щодостафілококів, протею, ентеропатогенної кишкової палички та грибів роду Candidaй пов’язана з їх здатністю продукувати молочну кислоту, лактоцини, перекисводню, оцтову та пропіленову кислоти, лізоцим. Молочнокислі бактерії знижуютьрН вмісту кишечнику, запобігають росту та розмноженню патогенної та умовнопатогенної мікрофлори. Лактобактерії є бар’єром для проникнення з кишечнику укров сенсибілізуючих речовин (ендотоксинів, бактеріальних і харчовихалергенів). Фармакокінетика. Життєздатність бактерій, які входять до складупрепарату Йогурт, не порушується при проходженні крізь стравохід, шлунок ідванадцятипалу кишку. При інкубуванні у розчині шлункового соку при 37 °C і рН3 протягом 3 годин вони залишалися повністю життєздатними. Крім того, вони продовжувалирости у живильному середовищі, яке містило 1 % жовчі. Усе це забезпечуєстабільне проходження бактерій, які входять до складу препарату Йогурт, домісця їх дії – тонкого й товстого кишечнику. Колонізаційна здатність культури препарату Йогурт посилюється зарахунок комбінації з Streptococcus thermophilus.


Показания

Профілактика й лікування гострих і хронічних гастроентеритів у дітей тадорослих. Лікування стану дисбактеріозу, як місцевого, так і генералізованого. Профілактика дисбактеріозу під час і після прийому антибіотиків,хіміопрепаратів, променевої терапії тощо. У комплексній терапії алергічних захворювань (атопічних дерматитів,харчової алергії). Рекомендований пацієнтам, які не вживають кисломолочні продукти.


Противопоказания

Протипоказань не виявлено.


Применение

Для лікування препарат призначають: діти до 1 року : ½ - 1 капсула на день, під час їди ( відкритикапсулу й змішати її вміст із невеликою кількістю їди або рідини ); діти від 1-го до 3-х років: 1-2 капсули на день, під час їди; діти від 3-х до 12-ти років: 1 капсула 3 рази на день, під час їди; дорослі і підлітки старше 12-ти років: 1-2 капсули 3 рази на день, підчас їди. Курс лікування –25-30 днів. При необхідності курс можна повторити. Профілактично препарат призначається дорослим і підліткам старше12-років по 1 капсулі на день, під час їди. Дітям до 12-ти років – по½ капсули на день. Розкрийте капсулу на дві половинки. Висипте тазмішайте з їжею або напоєм, призначеними для дитини, приблизно половину вмістукапсули (білий порошок, що є сумішшю лакто – та біфідобактерій).


Передозировка

Неможливе.


Взаимодействие

Препарат призначається у комплекснійтерапії разом з антибіотиками, сульфаніламідами, метронідазолом та іншимиантибактеріальними препаратами.


Дети, беременные, водители


Специальные указания

Особливості застосування. Препарат приймається під час їди. Дітям або дорослим, які не можутьпроковтнути капсулу, рекомендується відкрити капсулу й змішати її вміст ізневеликою кількістю їди або рідини.


Условия хранения

Термін придатності препарату – 3 роки. Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці, притемпературі 4 ºC - 8 ºC.

Найдено адресов: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*

Оплата и доставка

Доставка

  • самовывоз из аптек. Вы забираете из любой, удобной для вас аптеки сети.
  • адресная доставка не осуществляется. Только самовывоз из аптек.
  • если товара нет в наличии, мы доставим его от 6 до 24 часов в любую аптеку сети.

Оплата

  • наличными при получении товара в аптеке.
  • банковской картой при получении товара в аптеке.