Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. БАДы и Витамины /
  3. БАДы /
  4. Лациум саше 1,5 г №14

Лациум саше 1,5 г №14

Цены на
Артикул: 64235 4820114131003
190,43 грн InStock NewCondition 2021-06-15 Аптека НЦ
Доставим за 24 часа
190,43 грн InStock NewCondition 2021-06-15 Аптека НЦ
Доставим за 24 часа
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель ПРО-ФАРМА УА ООО

Название

лациум


Основные свойства, форма выпуска

Порошок для оральної суспензії.Код АТС. Антидіарейні мікробні препарати. A07FA.Селективний пробіотик Лаціум - комбінований мікробний препарат, живі бактерії якого запобігають росту бактерій, що спричиняють діарею під час лікування антибіотиками, зокрема Clostridium difficile. Ці пробіотичні бактерії є нормальною складовою природньої мікрофлори кишечнику та виявляють наступні ефекти: забезпечують кисле pH середовища шляхом зброджування лактози, що пригнічує ріст патогенних і умовно-патогенних бактерій та сприяє дії травних ферментів; беруть участь в синтезі вітамінів групи В, вітаміну К, аскорбінової кислоти, підвищують резистентність організму до дії несприятливих факторів навколишнього середовища; беруть участь в метаболізмі жовчних пігментів і жовчних кислот; синтезують речовини з антибактеріальною активністю; підвищують імунну реактивність організму. Ефекти препарату Лаціум зумовлені наявністю бактерій, які продукують молочну кислоту, бактеріоцини та виявляють антагоністичну активність по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника. Лактобактерії та біфідобактерії препарату Лаціум підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника, сприяють швидкій колонізації коменсальними бактеріями та одночасно перешкоджають колонізації та росту патогенних та умовно-патогенних бактерій. Лакто- і біфідобактерії здійснюють ферментативне розщеплення білків, жирів та складних вуглеводів; сприяють процесам репарації слизової оболонки кишечника. Пробіотики зміцнюють кишковий бар’єр за рахунок декількох механізмів дії, в тому числі відновленням структури непроникної білкової мембрани, що стимулює регуляцію муцинових генів і секрецію дефензинів. Імуностимулюючі властивості пробіотичних бактерій Лаціум здійснюються за рахунок їх здатності знижувати реактивність Т-хелперів 2-го типу при одночасному підвищенні реактивності Т-хелперів 1-го типу і Т-супресорів.


Состав

Склад Діючі речовини: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium. Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius - не менше ніж 1,0x109 КУО/г. Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, мальтодекстрин, інулін, мінеральні речовини (натрію хлорид, магнію сульфат, марганцю сульфат моногідрат), фрукто-олігосахариди, амілаза (Е 1100), ванілін.


Показания

Корекція та запобігання негативних наслідків лікування антибіотиками та іншими лікарськими засобами; дисбактеріоз кишечнику з такими симптомами як нудота, блювання, болі в животі, метеоризм, діарея, закреп; профілактика та лікування дисбактеріозів різної етіології, в тому числі з пригніченням імунної системи; синдром подразненого товстого кишечнику; псевдомембранозний коліт та захворювання, зумовлені Clostridium difficile; комплексне лікування захворювань шлунку та дванадцятипалої кишки, асоційованих із Helicobacter pylori при ерадикаційній терапії; нормалізація порушень кишкової мікрофлори, що виникає у разі проживання в несприятливих екологічних умовах, під час подорожей, при порушенні дієти.


Применение

Внутрішньо, за 20-30 хвилин до прийому їжі. Діти віком від 3 до 12 років: по 1 саше 1 раз на добу; Діти старше 12 років та дорослі: по 1 саше 2 рази на добу (вранці та ввечері). Вміст 1 саше слід розчинити у 100 мл кип’яченої води, молока, йогурту або фруктового соку кімнатної температури, залишити на 10 хвилин, ретельно перемішати та випити. Отримана суміш має бути суспензією білого кольору. Не слід розчиняти в гарячих або газованих напоях. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально. Незалежно від терміну призначення антибіотиків, Лаціум рекомендується застосувати впродовж 14 днів, починаючи зі стартом антибіотикотерапії. У разі необхідності прийом повторюють.


Передозировка

Випадки передозування невідомі.


Взаимодействие

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій Застосування препарату Лаціум можливе під час та/або після терапії антибіотиками. Для максимальної ефективності інтервал між прийомом препарату Лаціум та антибіотиків має складати 2 години. Застосування в період вагітності або годування груддю Даних щодо негативного впливу препарату Лаціум на організм вагітних та годуючих груддю немає. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Не впливає.


Побочные действия

Препарат добре переноситься, інформації про його побічні ефекти не надходило. Протипоказання Гіперчутливість до компонентів препарату. Особливості застосування Препарат Лаціум може застосовуватись у пацієнтів, які мають гіперчутливість до лактози або глютену. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій Застосування препарату Лаціум можливе під час та/або після терапії антибіотиками. Для максимальної ефективності інтервал між прийомом препарату Лаціум та антибіотиків має складати 2 години. Застосування в період вагітності або годування груддю Даних щодо негативного впливу препарату Лаціум на організм вагітних та годуючих груддю немає. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Не впливає.


Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4 до 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Найдено адресов: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*

Оплата и доставка

Доставка

  • самовывоз из аптек. Вы забираете из любой, удобной для вас аптеки сети.
  • адресная доставка не осуществляется. Только самовывоз из аптек.
  • если товара нет в наличии, мы доставим его от 6 до 24 часов в любую аптеку сети.

Оплата

  • наличными при получении товара в аптеке.
  • банковской картой при получении товара в аптеке.