Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Прамистар табл. п/о 600 мг №20
Производитель:

Прамистар табл. п/о 600 мг №20

Артикул: 8786 4013054002568
267,12 грн InStock NewCondition 2019-12-10 Аптека НЦ
Под заказ
Действующие вещества Прамирацетама сульфат
Кому можно
Взрослым Можно
Детям Нельзя
Беременным Нельзя
Кормящим Нельзя
Аллергикам С осторожностью
Применение Внутрь
Упаковка Блистер
Взаимодействие с едой Не имеет значения
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска По рецепту
Фарм. срок годности 3 года
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель КОСМО С.П.А.
Страна Италия
Код АТС N06B X16
Фарм. группа ПСИХОАНАЛЕПТИКИ

Название

ПРАМІСТАР


Основные свойства, форма выпуска

Таблетки, вкриті оболонкою, по 600 мг № 20 (10х2)


Состав

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить прамірацетаму сульфату 818,40 мг, що відповідає 600 мг прамірацетаму; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид осаджений, кросповідон, кальцію стеарат, гідроксипропілцелюлоза, титану діоксид, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь 3350, поліетиленгліколь 400.


Фармакотерапевтическая группа

Ноотропні засоби. Код АТС N06 BX16.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Прамірацетам – ноотропний препарат, який активізує функцію пам'яті та покращує здатність навчатися. Його механізм дії остаточно не визначений, проте відомо, що прамірацетам підвищує нервову діяльність і швидке сприйняття завдяки холіну в холінергічних ділянках мозку. Препарат не має седативної дії або іншої додаткової дії на центральну нервову систему або на діяльність периферичної нервової системи. Проте в експериментах на тваринах він викликав помірну прогнозовану дію внаслідок своєї антидепресивного ефекту. Прамірацетам значно поліпшував увагу, здатність навчатися і запам'ятовувати, здатність згадувати події, орієнтацію та загальну розумову діяльність, коли під час клінічних досліджень призначався пацієнтам, які мали слабкий чи помірний розлад розумової діяльності. Препарат також має досить виражену антидепресивну дію. Фармакокінетика. Після перорального прийому більша частина прамірацетаму швидко всмоктується в травному тракті. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 2-3 години після прийому; період напіввиведення становить 4-6 годин. Фармакокінетичні показники у людей похилого віку не відрізняються від таких у молодих людей. Однак, при зниженні кліренсу креатиніну відбувається відповідне зниження ниркового кліренсу прамірацетаму. Прамірацетам не зв'язується з білками плазми і виводиться головним чином із сечею, практично незміненим.


Показания

Дегенеративні або сричинені судинними розладами захворювання центральної нервової системи, які супроводжуються, у тому числі, зниженням здатності концентрувати увагу та погіршенням пам'яті.


Противопоказания

Відома індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність. Період вагітності або годування груддю.


Применение

Препарат приймають внутрішньо, по 1 таблетці, вкритій оболонкою, двічі на добу. Клінічний ефект можна очікувати через 4-8 тижнів лікування. Тривалість лікування визначає лікар.


Передозировка

Про випадки передозування не повідомлялось. Але можна припустити, що передозування буде супроводжуватись безсонням, збудженістю, судомами, сплутаністю свідомості, блюванням. При передозуванні проводять промивання шлунка, дають ентеросорбенти, а за необхідності призначають симптоматичне лікування.


Взаимодействие

Не відома


Побочные действия

Такі побічні дії, як психомоторне збудження, безсоння, стан занепокоєння, біль у шлунку, печія, виникають у пацієнтів, які вже схильні до них. Рідко спостерігаються запаморочення, тремор, нетримання сечі і випорожнень, сплутаність свідомості, нудота, анорексія, сухість у роті, судоми.


Дети, беременные, водители


Специальные указания

Умови відпуску. За рецептом. Упаковка. По 10 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері; по 2 блістери в складній картонній коробочці. Особливості застосування. У разі легкої ниркової недостатності препарат треба застосовувати з обережністю і за умови відповідного зниження дозування. Прамірацетам не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними засобами.


Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 25°С! Лікарський засіб зберігати у недоступному для дітей місці! Термін придатності - 3 роки.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*