Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Седатив ПЦ табл. №40
Производитель:

Седатив ПЦ табл. №40

Артикул: 32748 3352712003266
103,59 грн InStock NewCondition 2019-10-24 Аптека НЦ
Под заказ
Действующие вещества Комбинированный препарат
Кому можно
Взрослым Можно
Аллергикам С осторожностью
Применение Внутрь
Упаковка Блистер
Взаимодействие с едой Не имеет значения
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска Без рецепта
Фарм. срок годности 5 лет
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель БУАРОН
Страна Франция
Код АТС N05C M50**
Фарм. группа ПСИХОЛЕПТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА

Название

СЕДАТИВ ПЦ


Название

Седатив Пц


Основные свойства, форма выпуска

Таблетки № 40


Основные свойства, форма выпуска

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: таблетки однорідні, білого кольору, округлі, злегка двоопуклі з гравіюванням SEDATIF P.C. з одного боку, без запаху або з незначним запахом.


Категория назначения

Умови відпуску. Без рецепта.


Категория назначения

Без рецепта.


Состав

склад: 1 таблетка містить: аконітум напелюс 6 СН 0,5 мг, беладонна 6 СН 0,5 мг, календула офіціналіс 6 СН 0,5 мг, хелідоніум маюс 6 СН 0,5 мг, абрус прекаторіус 6 СН 0,5 мг, вібурнум опулюс 6 СН 0,5 мг; допоміжні речовини: сахароза, лактоза, магнію стеарат.


Состав

діючі речовини: 1 таблетка містить: Aconitum napellus 6CH 0,5 мг; Belladonna 6CH 0,5 мг; Calendula officinalis 6CH 0,5 мг; Chelidonium majus 6CH 0,5 мг; Abrus precatorius (jequirity) 6CH 0,5 мг; Viburnum opulus 6CH 0,5 мг; допоміжні речовини: сахароза, лактоза моногідрат, магнію стеарат.


Фармакотерапевтическая группа

Гомеопатичний препарат.


Фармакотерапевтическая группа

Комплексний гомеопатичний засіб.


Фармакологические свойства

Препарат виявляє седативну дію на центральну нервову систему.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Діючі компоненти препарату чинять седативну дію. Фармакокінетика. Не вивчалась.


Показания

Препарат застосовують при лікуванні таких захворювань: стан неспокою та підвищеного збудження, нейро-вегетативна дистонія, розлади сну, дратівливість та нервозність у дітей та дорослих.


Показания

Комплексне лікування неврозів та психоемоційних збуджень (стан неспокою, підвищеної емоційної чутливості та дратівливості, розлади сну як наслідки стресу, тривожність у дітей та людей літного віку).


Противопоказания

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.


Противопоказания

Підвищена чутливість до діючих або допоміжних речовин препарату. Рідкісна спадкова форма непереносимості фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція або сахарозо-ізомальтазна недостатність. Рідкісна спадкова форма непереносимості галактози, дефіцит Lapp-лактази або глюкозо-галактозна мальабсорбція.


Применение

Приймають усередину. Таблетку тримають у роті до повного розсмоктування. Для дорослих: 1 таблетка зранку, 1 таблетка в обід та 2 таблетки увечері перед сном. Для дітей віком від 2-х років: 1 таблетка зранку та 1 таблетка перед сном. Курс лікування становить 20 днів. За відсутності покращання на 3-й день лікування препаратом потрібно звернутися до лікаря.


Применение

Для перорального застосування. Дорослі та діти віком від 2 років: по 2 таблетки 3 рази на добу. Повільно розсмоктувати у роті до повного розчинення. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Діти. Седатив ПЦ ®, таблетки, застосовувати дітям від 2 років. Дітям, віком до 6 років, перед прийомом таблетку рекомендується подрібнити та розчинити у воді.


Передозировка

Про випадки передозування препарата не повідомлялось.


Передозировка

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.


Взаимодействие

Поки що невідома.


Взаимодействие

Не виявлено.


Побочные действия

Не виявлено.


Побочные действия

У осіб з підвищеною чутливістю до компонентів препарату можливі прояви алергічних реакцій у вигляді короткочасного висипу на шкірі.


Дети, беременные, водители

Дія препарату у дітей молодше 2-х років, вагітних і у жінок в період лактації не вивчалася. Вплив препарату на осіб, що керують транспортом, не вивчався


Дети, беременные, водители

Діти. Седатив ПЦ ®, таблетки, застосовувати дітям від 2 років. Дітям, віком до 6 років, перед прийомом таблетку рекомендується подрібнити та розчинити у воді. Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки безпека застосування Седативу ПЦ® у період вагітності або годування груддю не досліджувалась, препарат у цей період можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження не проводились.


Специальные указания

Дія препарату у дітей молодше 2-х років, вагітних і у жінок в період лактації не вивчалася. Вплив препарату на осіб, що керують транспортом, не вивчався


Условия хранения

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 4°С до 25°С, у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 5 років. Умови відпуску. Без рецепта.


Условия хранения

Зберігати у недоступному для дітей місці та поза полем зору дітей. Зберігати в оригінальній упаковці. Не потребує особливих умов зберігання.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*