Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Сиофор 500 табл. п/о 500 мг №60

Сиофор 500 табл. п/о 500 мг №60

Артикул: 3617 4013054001790
137,29 грн InStock NewCondition 2020-02-25 Аптека НЦ
Под заказ
Сахарный диабет 2 типа, особенно у пациентов с избыточной массой тела, для адекватного контроля концентрации глюкозы в плазме крови, при неэффективности диетотерапии и физических нагрузок: У взрослых в качестве монотерапии или в составе комбинированной терапии с другими пероральными гипогликемическими средствами и инсулином; У детей старше 10 лет в качестве монотерапии или в комбинации с инсулином. Профилактика сахарного диабета 2 типа у пациентов с предиабетом с дополнительными факторами риска развития сахарного диабета 2 типа, у которых изменения образа жизни не позволили достичь адекватного гликемического контроля.
Действующие вещества Метформина гидрохлорид
Кому можно
Взрослым Можно
Беременным Нельзя
Кормящим Нельзя
Аллергикам С осторожностью
Применение Внутрь
Упаковка Блистер
Взаимодействие с едой Во время
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска По рецепту
Фарм. срок годности 5 лет
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель БЕРЛИН-ХЕМИ АГ
Страна Германия
Код АТС A10B A02
Фарм. группа АНТИДИАБЕТИЧЕСКИЕ ПРЕПАРАТЫ

Название

СІОФОР®-500 міжнародна та хімічна назви: метформін; 1,1-диметилбігуанідгідрохлорид;


Основные свойства, форма выпуска

Таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг № 30 (10х3), № 60 (10х6), № 120 (10х12) Упаковка. Блістери по 10 таблеток, вкритих оболонкою. Складна картонна коробочка, в якій знаходиться 3, 6 або 12 блістерів. основні фізико-хімічні властивості: білі круглі, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою;


Категория назначения

Умови відпуску. За рецептом.


Состав

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить метформіну гідрохлориду 500 мг; допоміжні речовини: повідон (значення К = 25), гіпромелоза, магнію стеарат, титану діоксид (Е 171), макрогол 6 000.


Фармакотерапевтическая группа

Протидіабетичні засоби. Пероральні гіпоглікемізуючі препарати. Код АТС: А10 ВА02


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Метформін – це бігуанід із цукрознижуючою дією, який забезпечує зниження як базальної, так і постпрандіальної концентрації цукру в крові. Метформін не стимулює секрецію інсуліну і тому не призводить до гіпоглікемії. Цукрознижуюча дія зумовлена декількома механізмами: підвищенням чутливості м'язів до інсуліну і, відповідно, покращfнням поглинання глюкози на периферії і її утилізації; пониженням вироблення глюкози в печінці за рахунок пригнічення глюконеогенезу і глікогенолізу; пригніченням всмоктування глюкози в кишечнику. Метформін за допомогою своєї прямої дії на глікогенсинтетазу стимулює внутрішньоклітинний синтез глікогену. Метформін підвищує транспортну ємність для глюкози всіх відомих дотепер мембранних транспортних протеїнів (GLUT). Метформін приводить до зниження загального холестерину, холестерину низької щільності і тригліцеридів. Фармакокінетика. Після перорально прийнятої дози метформіну його максимальна концентрація (Тmax) досягається через 2,5 години. Абсолютна біодоступність становить 50 – 60%. При перорально прийнятій дозі фракція, що не всмокталася і виведена з фекаліями, становить 20 – 30 %. При пероральному прийомі всмоктування метформіну неповне і має характер насичення. Вважають, що метформін має нелінійну фармакокінетику. При рекомендованих дозах і звичайних інтервалах прийому стан рівноваги відносно концентрацій в плазмі досягається через 24 – 48 годин. Останні звичайно становлять менше 1 мг/мл. Максимальні концентрації метформіну в плазмі (Сmax) при максимальному дозуванні не перевищують 4 мг/мл. Прийом їжі зменшує і злегка гальмує всмоктування метформіну. Зв'язуванням з білками плазми можна зневажити. Метформін виводиться в незміненому стані із сечею. Після перорального прийому час напіввиведення становить приблизно 6,5 години. При зниженні ниркової функції ренальний кліренс знижується пропорційно кліренсу креатиніну, через що час напіввиведення подовжується і концентрація метформіну в плазмі підвищується.


Показания

Цукровий діабет ІІ типу у дорослих, особливо у пацієнтів з надлишковою масою тіла, в яких достатнє коригування цукру в крові не досягається за умови дієти і фізичного навантаження.


Противопоказания

Підвищена чутливість до метформіну або до інших компонентів препарату; діабетичний кетоацидоз і діабетична прекома; ниркова недостатність або порушення ниркової функції (показники креатиніну сироватки крові > 135 мкмоль/л у чоловіків і 110 мкмоль/л у жінок); гострі стани, які можуть призводити до погіршення ниркової функції, наприклад дегідратація, тяжка інфекція, шок; внутрішньосудинне введення йодовмісних контрастних сполук; гострі або хронічні захворювання, які можуть призводити до гіпоксії тканин, наприклад серцева або дихальна недостатність, свіжий інфаркт міокарда, шок; печінкова недостатність; гостра алкогольна інтоксикація; алкоголізм; період лактації.


Применение

Монотерапія і комбінація з іншими пероральними протидіабетичними засобами. Звичайна, початкова доза Сіофору® 500 – 1 таблетка, вкрита оболонкою, яку приймають 2 або 3 рази на добу під час або після їди. Через 10 – 15 діб дозу слід відкоригувати залежно від показників рівня цукру в крові. Поступовість підвищення дози позитивно впливає на переносимість медикаменту. Максимальна добова доза становить 3 г метформіну на добу. При переведенні хворого з іншого перорального протидіабетичного засобу на метформін слід спочатку відмінити попередній медикамент і потім розпочати терапію метформіном. Комбінація з інсуліном. Для досягнення кращої корекції рівня цукру в крові метформін і інсулін можна комбінувати. Метформін призначають у звичайній початковій дозі, тоді як доза інсуліну залежить від обміряних показників цукру в крові. Хворі похилого віку. У зв'язку з часто обмеженою функцією нирок у хворих похилого віку дозу метформіну слід добирати, орієнтуючись на ниркову функцію.


Передозировка

При дозуванні до 85 г гіпоглікемія не спостерігалась, навіть якщо в цих умовах розвивався лактатацидоз. При значному передозуванні або за наявності супутніх факторів ризику може розвиватися лактатацидоз. У такому випадку потрібна екстрена госпіталізація хворого. Найефективніший метод видалення лактату і метформіну – гемодіаліз.


Взаимодействие

Комбінації, що не рекомендуються. Йодовмісні контрастні речовини можуть призводити до розвитку ниркової недостатності і, відповідно, до кумуляції метформіну, що підвищує ризик розвитку лактатацидозу. Тому Сіофор® 500 треба відміняти перед проведенням дослідженням. Продовжити терапію можна лише через 48 годин після дослідження, за умови, що контрольними дослідженнями визначається нормальна функція нирок. Комбінації, які потребують особливої обережності. Глюкокортикоїди (системні і для місцевого застосування), b2-адреноміметики і діуретики мають ендогенну гіперглікемічну активністю. Тому треба проводити контроль рівня цукру в крові пацієнта перед їх призначенням і через короткі інтервали часу в період лікування. За необхідності проводиться коригування дози метформіну під час лікування іншим медикаментом і після його відміни. Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту можуть призводити до зниження рівня цукру в крові, що може потребувати коригування дози метформіну.


Побочные действия

Скарги з боку травного тракту. Дуже часто (> 10%) спостерігається нудота, блювання, понос, біль у животі і втрата апетиту. Часто (1% - 10%) спостерігається поява металічного присмаку в роті. Функціональні порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини. Дуже рідко (< 0,01%) спостерігається незначна еритема у хворих з підвищеною чутливістю. Порушення обміну речовин. Дуже рідко (< 0,01%) – зниження всмоктування вітаміну В12, аж до зниження його концентрації в сироватці крові при тривалому застосуванні. Дуже рідко (0,03 випадків/1 000 пацієнтів за рік) спостерігається лактатацидоз.


Специальные указания

Особливості застосування. Пацієнткам, які хворіють на цукровий діабет і бажають завагітніти або вже вагітні, лікуватися метформіном не слід. За відсутності достатнього клінічного досвіду застосування призначати Сіофор® 500 дітям не рекомендується. Препарат Сіофор® 500 призначається у вигляді монотерапії, в комбінації з іншими пероральними протидіабетичними засобами або з інсуліном. Терапія Сіофором® 500 можлива за умови нормальної функції нирок, тому перед початком лікування, а також під час лікування треба регулярно проводити контроль рівня креатиніну в сироватці крові. Хворим з нормальною функцією нирок – 1 раз на рік, а хворим похилого віку і тим, у яких рівень креатиніну знаходиться на межі норми, – 2-4 рази на рік. Особлива обережність потрібна при обмеженні ниркової функції наприклад на початку лікування антигіпертензивними засобами, діуретиками чи нестероїдними протизапальними засобами. За 48 годин до запланованого хірургічного втручання, яке буде проводитись під наркозом, Сіофор® 500 треба відмінити. Під час лікування метформіном треба уникати вживання алкоголю і застосування ліків, до складу яких входить спирт, оскільки останній значно підвищує ризик розвитку лактатацидозу, особливо у поєднанні з голодуванням, недостатнім харчуванням і печінковою недостатністю. Сіофор® 500 не призводить до гіпоглікемії і тому не впливає на здатність керувати транспортом або механічними засобами. Однак при його комбінації з іншими протидіабетичними препаратами є ризик розвитку гіпоглікемії.


Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 30°С! Зберігати в недоступному для дітей місці! Термін придатності – 3 роки

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*

Оплата и доставка

Доставка

  • самовывоз из аптек. Вы забираете из любой, удобной для вас аптеки сети.
  • адресная доставка не осуществляется. Только самовывоз из аптек.
  • если товара нет в наличии, мы доставим его от 6 до 24 часов в любую аптеку сети.

Оплата

  • наличными при получении товара в аптеке.
  • банковской картой при получении товара в аптеке.