Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. Лекарственные препараты /
  3. Сердечно-сосудистая система /
  4. Триметазидин-Астрафарм табл. п/о 20 мг блистер №60

Триметазидин-Астрафарм табл. п/о 20 мг блистер №60

Цены на
Артикул: 49197 4820061051416
97,67 грн InStock NewCondition 2021-06-15 Аптека НЦ
Доставим за 24 часа
97,67 грн InStock NewCondition 2021-06-15 Аптека НЦ
Доставим за 24 часа
Действующие вещества Триметазидина дигидрохлорид
Форма выпуска Таблетки
Дозировка 20 мг
Количество №60
Кому можно
Взрослым Можно
Детям Нельзя
Беременным Нельзя
Кормящим Нельзя
Аллергикам С осторожностью
Применение Внутрь
Упаковка Блистер
Взаимодействие с едой Во время
Светочувствительность Не чувствительный
Условия отпуска По рецепту
Фарм. срок годности 3 года
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель АСТРАФАРМ ООО
Страна Украина
Код АТС C01E B15
Фарм. группа КАРДИОЛОГИЧЕСКИЕ ПРЕПАРАТЫ

Название

ТРИМЕТАЗИДИН-АСТРАФАРМ


Основные свойства, форма выпуска

таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою червоного кольору. На розломі видно два шари.


Категория назначения

За рецептом.


Состав

діюча речовина: trimetazidine; 1 таблетка містить триметазидину дигідрохлориду 20 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, маніт (Е 421), повідон, тальк, магнію стеарат, покриття «СелеКоат™ » (гіпромелоза, поліетиленгліколь (макрогол) 6000, титану діоксид (Е 171)), барвник «Азорубін» (Кармоїзин) (Е 122), барвник «Жовтий захід FCF» (Е 110).


Фармакотерапевтическая группа

Кардіологічні препарати. Триметазидин. Код АТС С01Е В15.


Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Механізм дії. Завдяки збереженню енергетичного метаболізму у клітинах, які потерпають від гіпоксії або ішемії, триметазидин запобігає зменшенню рівня внутрішньоклітинного АТФ, забезпечуючи тим самим належне функціонування іонних насосів i трансмембранного натрієво-калієвого потоку при збереженні клітинного гомеостазу. Триметазидин гальмує β-окиснення жирних кислот, блокуючи довголанцюгову 3-кетоацил-КоА тіолазу (3-КАТ), що підвищує окиснення глюкози. У клітинах в умовах ішемії процес отримання енергії шляхом окиснення глюкози потребує менше кисню порівняно з процесом отримання енергії шляхом β-окиснення жирних кислот. Посилення процесу окиснення глюкози оптимізує енергетичні процеси у клітинах та відповідно підтримує достатній метаболізм енергії в умовах ішемії. Фармакодинамічні ефекти. У пацієнтів з ішемічною хворобою серця триметазидин діє як метаболічний агент, зберігаючи внутрішньоклітинні рівні високоенергійних фосфатів у міокарді. Ефекти досягаються без супутніх гемодинамічних ефектів


Показания

Дорослим триметазидин показаний для симптоматичного лікування стабільної стенокардії за умови недостатньої ефективності чи непереносимості антиангінальних препаратів першої лінії.


Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до триметазидину або до будь-якого з допоміжних компонентів препарату; хвороба Паркінсона, симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного; тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).


Применение

1 таблетка 20 мг триметазидину 3 рази на добу під час їди. Препарат застосовують перорально вранці та ввечері. Після 3 місяців лікування необхідно оцінити результати лікування та у разі відсутності ефекту триметазидин необхідно відмінити. Особливі групи пацієнтів. Пацієнти з нирковою недостатністю Для пацієнтів із помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну - 30-60 мл/хв) рекомендована доза становить 1 таблетку 2 рази на добу, тобто вранці та увечері під час їди (див. розділ «Особливості застосування»). Пацієнти літнього віку. Пацієнти літнього віку більш чутливі до дії триметазидину через вікове зниження функції нирок (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Для пацієнтів із помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну - 30-60 мл/хв) рекомендована доза становить 1 таблетку (20 мг) 2 рази на добу, тобто вранці і увечері під час їді. Для пацієнтів літнього віку необхідно уважно титрувати дозу (див. розділ «Особливості застосування»).


Передозировка

Інформація про передозування триметазидину обмежена. Лікування симптоматичне.


Побочные действия

З боку травного тракту: біль в абдомінальній ділянці живота, діарея, нудота, блювання, диспепсія, запор. З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, симптоми паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів, нестійкість ходи, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного), які зазвичай минають після припинення лікування, розлади сну (безсоння, сонливість). З боку шкіри і підшкірних тканин: висипання, свербіж, кропив’янка, гострі генералізовані екзантематозні пустульозні висипання, ангіоневротичний набряк. З боку серцево-судинної системи: пальпітація, екстрасистолія, тахікардія, артеріальна гіпотензія, ортостатична гіпотензія, яка може бути асоційована з нездужанням, запамороченням або падінням, зокрема у пацієнтів, які застосовують антигіпертензивні засоби; почервоніння обличчя. З боку системи крові та лімфатичної системи: агранулоцитоз, тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура. З боку гепатобіліарної системи: гепатит. Загальні порушення: астенія.


Дети, беременные, водители

Застосування у період вагітності або годування груддю Оскільки відсутні клінічні дані щодо застосування триметазидину у період вагітності або годування груддю, препарат не рекомендується призначати у ці періоди. Діти Безпека та ефективність застосування триметазидину дітям (вік до 18 років) не встановлені. Дані відсутні Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Триметазидин не впливає на гемодинаміку, проте були зафіксовані випадки запаморочення і сонливості (див. розділ «Побічні реакції»), які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодії з іншими лікарськими засобами виявлено не було. Зокрема, триметазидин можна призначати у комбінації з гепарином, кальципарином, антагоністами вітаміну К, пероральними ліпідознижувальними препаратами, аспірином, β-блокаторами, антагоністами кальцію, препаратами дигіталісу (триметазидин не впливає на рівень дигоксину у плазмі крові).


Специальные указания

Триметазидин не слід застосовувати для купірування нападів стенокардії. Його не слід призначати при нестабільній стенокардії або інфаркті міокарда як первинну терапію на догоспітальному етапі або у перші дні госпіталізації. У випадку виникнення нападу нестабільної стенокардії на тлі поточної терапії необхідно переглянути стан хвороби пацієнта та відкоригувати лікування (медикаментозну терапію та можливість реваскуляризації). Триметазидин може спричиняти або погіршувати симптоми паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів), які слід регулярно досліджувати, особливо у пацієнтів літнього віку. У сумнівних випадках пацієнтів потрібно направляти до невропатолога для відповідних обстежень. При появі розладів з боку опорно-рухового апарату, таких як симптоми паркінсонізму, синдрому «неспокійних ніг», тремору, нестійкості ходи, необхідно припинити терапію триметазидином. Ці випадки мають низьку частоту і зазвичай зникають після припинення лікування; у більшості пацієнтів – протягом 4 місяців після припинення прийому триметазидину. Якщо симптоми паркінсонізму зберігаються понад 4 місяці після відміни препарату, необхідно звернутися до невропатолога. Можуть бути падіння, пов’язані з нестійкістю ходи або артеріальною гіпотензією, особливо у пацієнтів, які приймають антигіпертензивне лікування (див. розділ «Побічні реакції»). Необхідно з обережністю призначати триметазидин: пацієнтам з помірною нирковою недостатністю (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Фармакологічні властивості»); пацієнтам, віком понад 75 років (див. розділ «Спосіб застосування та дози»). Хірургічне втручання. Не потребує особливих застережень перед проведенням анестезії. Наявність у складі препарату барвника може спричинити виникнення реакцій алергічного типу, включаючи бронхіальну астму, особливо у хворих, які мають алергію на ацетилсаліцилову кислоту.


Условия хранения

Термін придатності 3 роки. Умови зберігання Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці

Найдено адресов: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*

Оплата и доставка

Доставка

  • самовывоз из аптек. Вы забираете из любой, удобной для вас аптеки сети.
  • адресная доставка не осуществляется. Только самовывоз из аптек.
  • если товара нет в наличии, мы доставим его от 6 до 24 часов в любую аптеку сети.

Оплата

  • наличными при получении товара в аптеке.
  • банковской картой при получении товара в аптеке.