Вы совершаете покупки в режиме моя аптека
Ваша аптека
×
Режим выключен

Ваша аптека:
Перейти на карту для выбора аптеки
Укажите Ваш город
×
  1. /
  2. /
  3. /
  4. Валериана табл. п/о 30 мг №30
Производитель:

Валериана табл. п/о 30 мг №30

Артикул: 30555 3800728830067
34,27 грн InStock NewCondition 2019-10-20 Аптека НЦ
Под заказ
Условия отпуска Без рецепта
Температура хранения от 5°C до 25°C
Производитель СОФАРМА АТ
Код АТС N05C M09
Фарм. группа ПСИХОЛЕПТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА

Название

ВАЛЕРИАНА ТАБ.П/О 30МГ #30


Название

ВАЛЕРИАНА МЕДИКА


Основные свойства, форма выпуска

Круглі, двоопуклі таблетки діаметром 7 мм, вкриті оболонкою, блідо-помаранчевого кольору, з характерним запахом валеріани.


Основные свойства, форма выпуска

Таблетки, вкриті оболонкою. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки діаметром 7 мм, вкриті оболонкою, блідо-помаранчевого кольору, з характерним запахом валеріани.


Категория назначения

Без рецепта.


Состав

діючі речовини: 1 таблетка містить екстракту валеріани сухого 30 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, коповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, метакрилатний сополімер (тип А), тальк, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 400, діетилфталат, гліцерин, олія рицинова, полісорбат 80, барвник Жовтий захід (Е 110).


Состав

діюча речовина: валеріани екстракт сухий (valerianae radix); 1 таблетка містить валеріани екстракту сухого (valerianae radix) (5-8:1) (екстрагент: водно-спиртовий розчин) 30 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; коповідон; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат, спирт полівініловий; поліетиленгліколь (макрогол) 3350; титану діоксид (Е 171); тальк; Жовтий захід FCF (Е 110); заліза оксид жовтий (Е 172); понсо 4 R (Е 124).


Фармакотерапевтическая группа

Інші снодійні та седативні засоби. Код АТС N05C M09.


Фармакотерапевтическая группа

Снодійні та седативні засоби. Код ATХ N05C M09.


Фармакологические свойства

Препарат знижує збудженість центральної нервової системи. Чинить седативну та незначну спазмолітичну дію. Виявляє позитивний вплив на патологічні зміни ЕКГ. Не чинить негативної дії на спонтанну рухову активність, чутливість до болю, температуру тіла та не викликає птоз. Активний седативний компонент (валепотріатна фракція) чинить седативно-анксиолітичну, протисудомну дії. Виявляє помірний позитивний інотропний та негативний хронотропний ефект на міокард. Після внутрішнього застосування препарат добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, але ефективні плазмові концентрації виникають при більш тривалому застосуванні.


Фармакологические свойства

Препарат зменшує збудливість центральної нервової системи. Дія зумовлена вмістом ефірної олії, більша частина якої – складний ефір спирту борнеолу та ізовалеріанової кислоти. Седативні властивості мають також валепотріати та алкалоїди – валерин і хотинін. Седативна дія проявляється повільно, але досить стабільно. Валеріанова кислота і валепотріати чинять слабку спазмолітичну дію.


Показания

Як седативний засіб при нервовому збудженні і напруженні різного походження (стрес, підвищене розумове навантаження, клімактеричні та інші функціональні порушення з боку центральної нервової системи), при порушеннях якості сну та процесу засинання, як додаткову терапію при вегето-судинній дистонії (відчуття серцебиття, поколювання в області серця) та функціональній екстрасистолії, при невротичних спазмах шлунково-кишкового тракту


Показания

Підвищена нервова збудливість, безсоння; у складі комбінованої терапії при легких функціональних порушеннях з боку серцево-судинної системи.


Противопоказания

Підвищена чутливість до активної речовини або інших компонентів препарату, дисфункція щитовидної залози, дитячий вік до 16 років.


Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до валеріани або до інших компонентів препарату. Депресія та інші стани, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи.


Применение

Препарат застосовують внутрішньо. Рекомендована добова доза для дорослих та дітей старше 16 років становить 30 – 60 мг (1-2 таблетки) 3-4 рази на добу. Таблетки застосовують не розжовуючи, після їжі, з достатньою кількістю рідини. Тривалість лікування визначає лікар.


Применение

Препарат застосовувати внутрішньо після їди. Рекомендована доза для дорослих та дітей віком від 12 років становить 30-60 мг (1-2 таблетки) 3-4 рази на добу. Таблетки ковтати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. Тривалість лікування визначає лікар залежно від терапевтичного ефекту та переносимості препарату.


Передозировка

Повідомлялось про поодинокі випадки передозування після прийому препарату в дозі, яка в 20 разів перевищує максимальну терапевтичну дозу. При передозуванні спостерігаються нудота, дискомфорт у шлунково-кишковому тракті та сонливість. Звичайно описані симптоми зникають самостійно протягом приблизно 24 годин після відміни препарату. У разі необхідності застосовують симптоматичні заходи.


Передозировка

Симптоми: головний біль, запаморочення, сонливість, млявість, загальна слабкість, тремтіння рук, розширення зіниць, відчуття стиснення у грудях, біль у животі, нудота, зниження гостроти слуху та зору, тахікардія. Лікування: припинити застосування препарату, промити шлунок, прийняти активоване вугілля. Терапія симптоматична.


Взаимодействие

Небажані лікарські взаємодії не відомі. Спостерігається синергізм з седативними, снодійними засобами та анксіолітиками. Валеріана потенціює дію алкоголю, спазмолітиків.


Взаимодействие

Препарати валеріани можуть посилювати дію алкоголю, седативних, снодійних, аналгетичних, спазмолітичних та анксіолітичних препаратів.


Побочные действия

Звичайно препарат переноситься добре. При застосуванні препарату в терапевтичних дозах небажаних реакцій не спостерігалось. В окремих випадках можливі реакції підвищеної чутливості, підвщена стомлюваність, сонливість, запаморочення.


Побочные действия

З боку центральної та периферичної нервової системи: запаморочення, сонливість, пригнічення емоційних реакцій, депресія, загальна слабкість, зниження розумової та фізичної працездатності. З боку травного тракту: нудота. З боку імунної системи: реакції підвищеної чутливості, у т.ч. висип, свербіж, гіперемія. Препарат містить Е 110 та Е 124, які можуть спричиняти алергічні реакції.


Дети, беременные, водители

- Застосування у період вагітності або годування груддю. В період вагітності та годування груддю препарат можна застосовувати лише за призначенням лікаря та під його наглядом. - Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. На період лікування препаратом слід утримуватися від керування транспортними засобами, роботи з іншими механізмами. - Діти. Препарат не рекомендований для застосування дітям молодше 16 років.


Дети, беременные, водители

Застосування у період вагітності та годування груддю Не рекомендується застосовувати препарат через недостатність даних щодо безпеки застосування у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами При застосуванні препарату слід утримуватися від керування автотранспортними засобами, роботи з потенційно небезпечними механізмами. Діти Застосовувати для лікування дітей віком від 12 років. Доцільність призначення препарату дітям віком від 6 років визначає лікар у кожному окремому випадку.


Специальные указания

Під час застосування препарату потрібно утримуватися від вживання алкогольних напоїв. Може мати місце підвищена чутливість до специфічного запаху валеріани.


Специальные указания

Під час застосування препарату необхідно утримуватись від вживання алкогольних напоїв. Пацієнтам, які мали тяжке порушення функції печінки або перенесли тяжке захворювання печінки у минулому, слід бути обережними при прийомі препарату. Може мати місце специфічна чутливість до запаху валеріани. Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози, не слід застосовувати цей препарат. Препарат містить азобарвник жовтий захід (Е 110), який може спричиняти алергічні реакції.


Условия хранения

Термін придатності. 2 роки. Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Упаковка. 10 таблеток в блістерах, по 3 блістери разом з інструкцією для медичного застосування в картонних коробках. 20 таблеток в блістерах, по 5 блістерів разом з інструкцією для медичного застосування в картонних коробках.


Условия хранения

Термін придатності 2 роки. Умови зберігання Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Найдено аптек: 0
Напишите свой отзыв
*
*
*